Zahradní centrum Jirkov Zpět

Bonsai. To byl jediný požadavek zákazníka předtím, než jsme se pustili do tvorby loga a následného nastavení celého brandu. Před vznikem prvních skic jsme začali studovat jejich původ a význam. Přestože umění tvarovat bonsaje pochází ze starověké Číny, nás více zajímalo Japonsko, kde samotný název Bon-sai” vznikl. Zde se navíc pod vlivem Zenového Buddhismu pěstování bonsaí ještě více zdokonalilo a zjednodušilo. A to byl ten správný impuls. My také rádi tvoříme jednoduché a funkční věci. Když už jsme byli ovlivněni Zen Buddhismem, vypůjčili jsme si symbol Ensō (v překladu kruh), který je mimo jiné symbolem síly a elegance a charakterizován minimalismem. A tak navíc při správné volbě písma vzniklo logo, které můžete vidět níže.

Následovala tvorba grafického manuálu, který udává pravidla pro správnou práci s logotypem. Na přání byl manuál rozšířen také o grafické vizualizace vizitek, letáků, hlavičkového papíru, obálek a razítek.

V tuto chvíli realizujeme webovou prezentaci s napojením na e-shop, správu sociálních sítí a obrandování interiéru a exteriéru prodejny a celého areálu.

Zaujala vás naše práce?

Velice rádi se s vámi setkáme osobně a probereme možnosti naší spolupráce.

Kontaktujte nás
Zpět na reference

Kontakt

Petra Žáková - Produkční oddělení

Petra Žáková

👋 Produkční oddělení

info@k2d.cz
+420 792 33 80 32

Petr Kopecký - První Káčko

Petr Kopecký

Offline reklama

kopecky@k2d.cz

Patrik Kulíšek - Druhý Káčko

Patrik Kulíšek

Online reklama

kulisek@k2d.cz

Lukáš Dvořák - 3D vizualizace

Lukáš Dvořák

Grafický design

dvorak@k2d.cz

Miroslava Skleničková - Obchodní oddělení

Miroslava Skleničková

Obchodní oddělení

sklenickova@k2d.cz